Україна

Верховна Рада за півтора місяці ухвалила 15 євроінтеграційних законів

Верховна Рада 9-го скликання за півтора місяці ухвалила 15 євроінтеграційних законів. Про це повідомили у пресслужбі офісу віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби, передає 1NEWS, посилаючись на УНН.

“Лише за ці півтора місяці ухвалені 15 євроінтеграційних законів, які засновують якісно нові правила і стандарти у багатьох сферах життя”, – вказали в Офісі.

Кожен з цих законів, як зазначається, створений згідно з найкращими європейськими практиками. “Ці закони розробляли різні міністерства у співпраці з нашим Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції, щоденною залученістю віцепрем’єра, у постійній роботі з Верховною Радою України (особливо з комітетами з євроінтеграції та у закордонних справах)”, – додали в Офісі.

Також там навели топ євроінтеграційних законів, ухвалених лише за перші 50 днів роботи нового уряду:

№1230: боротьба з реальними, а не інформаційними фейками, а саме з обсягом контрафакту та підробок, який йде через митний кордон до нашої держави.

№1061: безпечні дороги. Він запроваджує механізм аудиту безпеки автомобільних доріг загального користування, який використовують країни ЄС.

№1048: довіра митниці чесному бізнесу та спрощений митний режим для тих, хто має довіру. Нарешті в Україні створений інститут авторизованих економічних операторів.

№1046: дозвіл залучати приватний капітал до управління держмайном без приватизації (концесія). Вже скоро очікуємо різке підвищення якості доріг, які будуються, залучення значних приватних інвестицій в українську інфраструктуру (морські та річкові порти, дороги, аеропорти).

№1082: запровадження в українському законодавстві положення Конвенції про процедуру спільного транзиту, яку підписали 35 країн Європи. Це – єдині правила декларування та контролю переміщення товарів із використанням спільного ІТ-продукту.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський цього тижня підписав 12 законів.

Останні новини

Back to top button