Україна

Верховна Рада ухвалила закон про деофшоризацію

На думку автора законопроекту, його ухвалення дозволить забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб’єктів господарювання

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №1209-1 (альтернативний до №1209) щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві.

Відповідне рішення підтримали 256 народних депутатів України, – повідомляє 1NEWS.

Законопроект передбачає узгодження положень низки законів України із положеннями Податкового кодексу України.

«Ці два закони (№1209-1 та №1210) спрямовані на деофшоризацію, ту, яку обіцяли багато урядів і скликань. Ці законопроекти покликані припинити ті схеми, які існують у великому бізнесі і допомагають не сплачувати податки в України», — зазначив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

На думку автора законопроекту, його ухвалення дозволить забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб’єктів господарювання.

А також запобігатиме використанню агресивних схем податкового планування, сприятиме запровадженню міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі, вдосконалить процедуру адміністрування податків та зборів, сприятиме дотриманню принципу справедливості оподаткування.

Джерело: Судово-юридична газета

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close