Україна

Верховна Рада цього тижня проведе лише одне пленарне засідання

Тимчасово обов’язки голови Верховної Ради віце-спікер Олена Кондратюк. Відповідне розпорядження підписав голова парламенту Дмитро Разумков, який захворів на коронавірус, повыдомляє 1News.

фото 1News

Нагадаємо, також на коронавірус хворіє перший віце-спікер Руслан Стефанчук.

Кондратюк провела сьогодні погоджувальну раду, а також буде вести завтрашнє засідання Верховної Ради.

Разумков, який сьогодні в онлайн режимі брав участь у засіданні погоджувальної ради, повідомив про порядок денний пленарного тижня.

В першу чергу, за його словами, це питання COVID-19, навколо боротьби з яким народні депутати мають об’єднатися без політичних гасел і прийняти завтра ряд необхідних законодавчих актів.

Друге питання – пов’язане із конституційною кризою. Дмитро Разумков вважає, що законопроєкт № 4304 залишається актуальним, оскільки дозволяє відновити статус кво в ситуації, що склалася. Однак, спостерігається «деяке гальмування і блокування цього процесу». На думку Голови Верховної Ради України, зараз необхідно переходити до другого етапу: «Створити робочу групу, яка безпосередньо буде розробляти ті законодавчі ініціативи, які ми з вами планували».

Заступниця Голови Верховної Ради запропонувала запросити і заслухати завтра, 17 листопада, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо державної політики боротьби з COVID-19 та виходу з карантину.

Олена Кондратюк поінформувала, що у вівторок пропонується працювати повноцінний сесійний день, а у середу, четвер і п’ятницю – у комітетах Верховної Ради.

Останні новини

Back to top button