Україна

Верховна Рада розпочала позачергове засідання: Зеленський виступає перед депутатами

Верховна Рада розпочала позачергове засідання, на якому присутній Президент України Володимир Зеленський. Про це повідомляє кореспондент 1News.

фото 1News

«Впевнений, будь-яка влада робить крок у прірву, котли втрачає пам’ять слух і зір. Тобто , коли влада забуває свої обіцянки, перестає чути людей і не бачить необхідності у змінах. Це не про  нас», – зазначив Президент.

Зеленський дав зрозуміти, що кадрові зміни в Уряді дійсно відбудуться.

«У всіх на слуху питання діяльності Кабміну. Будемо об’єктивними: цей уряд має здобутки: зменшення інфляції, зменшення ролі держави в економіці тощо. Але правда в тому, що сьогодні українцям цього замало. Це перший уряд, де немає корупції. Але не красти замало. Нові обличчя – цього замало. Потрібні нові мізки та серця», – додав Зеленський.

«Ми не маємо боятися правди і повинні визначати помилки. Ми постійно чули про економічний стрибок, але є враження, що економіка брала розгін, але спіткнулась і ризикує скотитися у прірву», – зазначив він.

Зеленський перерахував проблемні питання, які на його думку уряд не зміг вирішити. Перед усім він зауважив на проблемах з виплатам пенсіонерам, шахтарям, надвисокі зарплати представникам наглядових рад та премії міністрам.

Окремо Президент зауважив, що Уряд не зміг налагодити комунікацію з місцевими громадами щодо комунальних платежів, а також не зміг утримати промислову політику від падіння. Також Зеленський зосередився на проблемах у сфері охорони здоров’я і зазначив, що “новий міністр охорони здоров’я обов’язково зосередиться на комунікації з суспільством відносно питання попередження розповсюдження коронавірусу”.

Додатково Зеленський зауважив, що сьогодні також буде заслуханий звіт представників правоохоронних органів та зроблені відповідні висновки.

Back to top button