Україна

Верховна Рада призначила міністра культури

Верховна Рада призначила народного депутата від «Слуги народу» Олександра Ткаченка на посаду міністра культури. За таке рішення проголосували 263 депутати, повідомляє кореспондент 1News.

фото 1News

Представниця профільного комітету Верховної Ради Євгенія Кравчук зазначила, що кандидатуру Ткаченка на комітеті підтримали майже одноголосно, окрім однієї людини.

Перед призначенням депутати цікавились у Ткаченка долею Одеської кіностудії, до якої за певною інформацією він має стосунок. Зокрема, депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко заявив, що родина Ткаченка судиться з міністерством культури за відсотки в управлінні студією. Відповідно виникає конфлікт інтересів, оскільки депутат нині очолив це відомство.

Ткаченко на це відповів, що його акції в управлінні кіностудією готуються до продажу, тож у нього немає конфлікту інтересів.

Після призначення Ткаченка міністром культури Верховна Рада позбавила його депутатських повноважень за його особистою заявою. Таке рішення підтримали 299 депутатів.

фото 1News

Додамо, що ще недавно Ткаченко мав намір брати участь у праймеріз партії «Слуга народу» на посаду міського голови Києва. Відповідно, станом на зараз, коли він став міністром, депутат відмовився від бажання змагатися за посаду столичного мера.

Олександр Ткаченко з серпня 2008 року був гендиректором групи каналів «1+1 Media».

20 серпня 2019 року вийшов з бізнесу і склав повноваження керівника холдингу «1+1».

Нагадаємо, в Уряді Олексія Гончарука міністром культури був Володимир Бородянський. Запам’ятався тим, що чиновники Міністерства культури отримали величезні премії за січень 2020 року. Премії сягали понад 500% від посадового окладу.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close