Україна

Верховна Рада не дозволила Вакарчуку скласти мандат

Верховна Рада не підтримала заяву про складання депутатських повноважень народного депутата від фракції «Голос» Святослава Вакарчука. За відповідне рішення проголосували всього 173 депутати, при необхідних 226, повідомляє кореспондент 1News.

Нагадаємо, Вакарчук заявив про намір скласти депутатський мандат 11 червня. «Я вважаю свою місію виконаною. Тому хочу завершити цей етап своєї місії», – зазначив Вакарчук.

У березні Вакарчук повідомив, що більше не буде лідером партії «Голос». На цю посаду обрали Кіру Рудик.

Про створення партії “Голос” Вакарчук огололсив у травня 2019 року.

За результатами виборів у 2019 році політична сила “Голос” набрала 5.82% голосів. Фрація у Верховній Раді складається з 20-ти депутатів.

Додамо, що Вакачук вже складав депутатський мандат у 2008 році. Тоді він був народним депутатои від «Нашої України – Народної самооборони».

В той же час сьогодні депутати підтримали рішення народного депутата від фракції «Батьківщина» Ольги Бєлькової про складання депутатських повноважень. За це проголосували «за» 343 нардепи.

«Я прошу проголосувати і підтримати мою заяву і вважати мене політиком запасу», – заявив Бєлькова з трибуни парламенту.

Бєлькова потрапила до Ради за списком “Батьківщини” під номером 17. Замість неї зайти до параламенту має Сергій Євтушок (№ 25 у списку партії).

Tags

Останні новини

Back to top button
Close