Україна

Верховна Рада йде на карантин: деякі депутати приховують хворобу (фото)

Глава Верховної ради Дмитро Разумков заявив, що парламент може піти на карантин через зростання захворюваності на коронавірус серед народних депутатів. За його словами, за останні дні захворіло близько 10 людей як серед депутатів, так і в Апараті Ради. Про це він сказав у ході сьогоднішнього засідання, передає кореспондент 1News.

Зокрема, Разумков поідомив, що відбулась нарада з представниками фракцій та груп, де було визначено, що завтра і післязавтра депутати будуть працювати у комітетах. Їх засідання будуть проходити онлайн.

Зазначимо, що вчора кореспондент 1News зафіксував переписку однієї депутатки зі «Слуги народу», в якій вона пише співрозмовнику про те, що має симптоми захворювання, однак все одно прийшла на засідання парламенту. При цьому вона зазначила, що перед засіданням зробила тест на коронавірус.

Судячи з усього переписка починається пізно увечері, де депутатка пише, що планує здати тест зранку і піти на роботу. Вже після початку пленарного засідання 29 вересня її співрозмовник питає, чи «жива» вона? Депутат відповідає, що вже на засіданні. Співрозмовник рекомендує нікому не казати про симптоми.

Зауважимо, що вчора стало відомо, що на коронавірус захворів лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик, а також депутат від «Слуги народу» Жан Беленюк.

Оновлено о 14:55: Згідно з календарним планом народні депутати йдуть на карантин на весь жовтень. Єдиним пленарнем днем буде 20 жовтня. В інші дні місяця вони працюватимуть у комітетах та на округах.

Back to top button