Україна

Венедіктова недоплатила за дешеве проживання в резиденції «Пуща-Водиця» (ВІДЕО) – ЗМІ

Генпрокурорка раніше обіцяла, що внесе доплату, якщо службова перевірка підтвердить занижену вартість оренди

Генпрокурорка Ірина Венедіктова недоплачувала за проживання в державній резиденції у Пуща-Водиці, оренда якої їй обійшлася втричі дешевше.

Про це йдеться у програмі журналістських розслідувань «Схеми», – інформує 1NEWS.

Венедіктова раніше обіцяла, що внесе доплату, якщо службова перевірка підтвердить занижену вартість оренди.

В Офісі генпрокурора пояснили відмову платити різницю тим, що «орендну плату сплатили відповідно до розрахунку договору про надання в користування резиденції».

«Таким чином, місячна плата за користування резиденцією повністю узгоджується з арифметничними розрахунками вартості користування одного квадратного метра майна», — стверджують у Венедіктової.

Так само відповіли й у комплексі відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами. «Венедіктова сплачувала за проживання в розмірі, передбаченому договорами», — заявили там.

Раніше журналісти встановили, що генпрокурор сплачує втричі меншу ціну за оренду держрезиденції, ніж встановлено офіційними розрахунками ДУС на 2020 рік. Відповідно до них, вартість оренди одного квадратного метра у приміщеннях найвищого класу в «Пуща-Водиці» становить майже 320 гривень на місяць.

А маєток, в якому мешкала Венедіктова, не лише належить до найбільш облаштованих приміщень на території, але й має статус державної резиденції. Генпрокурор платила за квадратний метр 95 гривень на місяць, згідно з укладеним контрактом. Тобто вона недоплачувала щонайменше 152 тисячі гривень на місяць.

Нагадаємо, після оприлюднення цієї інформації у ЗМІ Венедіктова заявляла, що звернеться у відповідні органи з проханням надати їй методологію розрахунку орендної плати. І наголошувала: якщо перевірка підтвердить занижену вартість оренди — вона внесе доплату.

«Якщо виявиться, що в питанні формування орендної плати не все так однозначно і вона могла бути встановлена на більш високому рівні, я негайно сама, за своєю особистою ініціативою внесу необхідну доплату», — переконувала Венедіктова.

Back to top button