Україна

Вдова Вороненкова вважає, що у Кремлі не замовляли вбивство її чоловіка

Вдова колишнього депутата Державної Думи РФ Дениса Вороненкова вважає, що замовник вбивства її чоловіка не має відношення до Кремля. Таку думку Марія Максакова висловила в інтерв’ю Радіо Свобода, інформує 1News.

На питання, чи знаходиться замовник вбивства в Кремлі, вона відповіла: «Ні». На уточнююче запитання «І не погоджував з Кремлем?» Максакова сказала: «Не впевнена. Думаю, що не погоджував».

«Мій чоловік був їм кісткою в горлі: я маю на увазі різні групи всередині Федеральної служби безпеки … Там теж не все так однорідно, але, тим не менше, там є основні групи, які ведуть економічні війни, коли повинні були б займатися ловлею шпигунів. З ними познайомившись без прикрас і без зайвого кокетства, я зрозуміла, що справа в системі — навіть не в тих, хто її очолює», — додала Максакова.

«Генпрокурор Луценко сказав про те, що вбивство майже розкрито. Я просто дуже бажаю слідчим мужності (це само собою, воно у них є), але щоб все склалося так, як вони планують, щоб удача була на їхньому боці. Рідко бувають розкриті замовні вбивства так, щоб аж до замовника. Тут великі шанси саме на це. Тому я просто тримаю кулаки»,  — сказала вдова політика.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вас може зацікавити

Close
Close