Україна

Вдова Єремеєва розповіла, як партнери чоловіка позбавили їх сім’ю засобів до існування

Співвласники групи компаній «Континіум», бізнесмен Сергій Лагур і народний депутат Степан Івахів не допускають спадкоємців ні до управління бізнесом, ні до прибутку, який він генерує, і таким чином залишили сім'ю без засобів до існування. Про це в інтерв'ю «Дзеркалу тижня» заявила дружина загиблого Тетяна Єремеєва.

«Мій покійний чоловік Ігор Єремеєв був успішним бізнесменом і одним із співвласників фінансово-промислової групи компаній «Континіум», яка координує велику кількість бізнес-проектів як в Україні, так і за кордоном… За законом, діти мого чоловіка, його мама і я маємо право спадкування першої черги на його частку в активах цієї групи. Ігор не залишив після себе заповіт. Тому у відповідності з нормами чинного законодавства України, як я вже сказала, законними спадкоємцями стали ми з дітьми і мама мого покійного чоловіка», — заявила Тетяна Єремеєва.

При цьому, за словами Єремеєвої, вони виконали всі необхідні дії, спрямовані на прийняття спадщини.

«Але нам вдалося оформити права лише на деякі об'єкти майна, які належали моєму чоловікові на момент його смерті. Разом з тим ми не можемо говорити про отримання доступу до володіння та управління корпоративними правами, тобто до управління бізнесом», — зазначає вдова Єремеєва.

На сьогоднішній день, за словами Тетяни, у реєстрах можна побачити інформацію про те, що їх з Ігорем діти — Роман і Софія — є кінцевими бенефіціарними власниками низки компаній, що входять в групу «Континіум».

«Але бенефіціарний власник не має прямого доступу до управління компанією. За визначенням, бенефіціарний власник — це особа, яка прямо або побічно володіє юридичною особою або має суттєвий вплив на прийняття ним рішень, а також отримує фінансовий дохід від діяльності цієї юридичної особи. Разом з тим, ні я, ні наші з Ігорем діти не маємо можливості якимось чином впливати на діяльність цих компаній і, вже тим більше, не отримуємо від діяльності групи «Континіум» ніякого доходу», — зазначає Тетяна.

За її словами, «все управління зосереджено в руках колишніх бізнес-партнерів чоловіка».

«На жаль, після смерті Ігоря ми побачили справжнє обличчя його так званих бізнес-партнерів. З самого початку ми зіткнулися з, м'яко кажучи, не зовсім порядними діями з їх боку», — розповідає Тетяна Єремєєва.

Зокрема, за інформацією Тетяни, партнери її чоловіка, «скориставшись певною безпорадністю його 85-річної мами і нерозумінням нею ситуації, що склалася, відкрили спадкову справу у свого, можна сказати, «підконтрольного» нотаріуса, яка була і є довіреною особою і обслуговувала інтереси групи компаній «Континіум».

«Для цього, використовуючи людей, які безпосередньо працювали з Ігорем і були вхожі в нашу сім'ю, вони привезли маму Ігоря в Київ і, не повідомляючи мене і дітей, запропонували їй написати заяву про відкриття спадкової справи у свого нотаріуса.

«Таким чином їм вдалося роздобути фактично повний контроль за станом спадкової справи. З боку цього нотаріуса ми постійно відчуваємо певну протидію в реалізації наших законних прав — то документи видаються з помилками, то нам взагалі відмовляють у видачі документів», — розповідає вдова Єремєєва.

«Їм навіть вдалося заволодіти документами і вмістом сейфа, які перебували за місцем проживання Ігоря в Києві, яке він використовував, приїжджаючи туди на роботу. Зробили вони це через співробітників компанії, яких у будинку знали. Зрозуміло, що в доступі до документів, які Ігор зберігав у головному офісі компанії, нам також було відмовлено. На жаль, у цьому питанні ми можемо розраховувати тільки на себе, так як зі сторони колишніх партнерів чоловіка по бізнесу ми бачимо лише потужну протидію. Співробітники компанії, яким Ігор довіряв настільки, що вони були вхожі в нашу сім'ю, як всякі люди, бояться за свою роботу і чітко слідують вказівкам нових «босів» (колишніх бізнес-партнерів чоловіка), відмовляючись від спілкування з нами», — зазначає Тетяна.

За її словами, деякі з довірених осіб в силу різних причин за життя Ігоря були номінальними власниками його майна.

«Забувши про свої зобов'язання і зрадивши пам'ять людини, яка їм довіряла, ці люди продовжують необґрунтовано володіти тим, що по праву належить мені і дітям Ігоря», — зазначила вона.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close