Україна

Вчителям знову підвищать зарплати

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич запевняє, що на вчителів очікує чергове підвищення заробітної плати з вересня 2018 року, інформує 1NEWS з посиланням на ЕП.

“Вчителі у 2017 році надзвичайно вирвалися вперед. Саме вчителям з 1 січня 2017 зарплата була підвищена на 50%. У єдиній тарифній сітці ми їх просунули на два тарифні розряди догори. Зараз зарплата – від шести до восьми тисяч гривень. Якщо йдуть надбавки, як у місті Києві, ще для керівників, може бути і 10 тисяч гривень”, – повідомила міністр.

При цьому Лілія Гриневич визнає, що цього недостатньо.

У 2018 році також заплановане підвищення зарплат вчителям і вихователям дитсадків.

“Вихователям (дитячих садків – ред.) підвищили з 1 вересня 2017 року. З 1 січня підвищуємо знову вчителям орієнтовно на 25%, усі бюджетники, у тому числі вихователі та інші, матимуть підвищення на 10%. А з 1 вересня 2018-го пропонуватимемо, щоб місцеві бюджети зробили підвищення, яке ми робимо за рахунок центральної державної субвенції для вчителів і для інших категорій педагогічних працівників”, – зазначила Гриневич.

6 Comments

  1. Велика “подяка” Міністру освіти і науки України. Трохи добавили до ставки. Але одразу з 1 січня 2018 року зрізали престижність з 20% до 5%. Хоча раніше ми читали на http://pedpresa.ua таке: “Підвищення зарплати педагогів на 2018 рік передбачатиме просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою, фіксування надбавки за престижність на рівні 20% для всіх вчителів, а для кращих надбавка буде 30%. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з керівниками обласних управлінь освіти сьогодні, 2 листопада 2017 року, у залі Колегії МОН”.

  2. Я сам вчитель і моя дружина також вчителька, у цих підвищеннях більше галасу і самореклами для Гриневич та Гройсмана чим реальних дій , як правило галасу про підвищення нароблять ще за півроку до нього а ціни ростуть вже негайно і реальна заробітна плата (купівельна спроможність) з огляду на тарифи, ціни та курс долара , весь час падає. Ще одне 50%. 25%…….не зрозуміло як їх рахують .у моєму розумінні якщо я отримував на руки 3000 грн. то при підвищенні на 50% я повинен отримувати 4500 грн. алеж у реальності я отримую 3900 грн от такі 50%. І ще вище написано що вчителі отримують від 6000 до 8000 грн. брехня!!! скільки отримую я, вже написав , дружина (23 години англійська мова) отримує на руки приблизно 4000 грн . Пропоную нашим міністрам говорити про реальну зарплату і реальні підвищення , а не про міфічні нарахування , підвищили на 50% а в реальності якимось спеціально придуманим ”податком” забрали 10-20 відсотків, і КРИЧАТИ: МИ Ж ПІДВИЩИЛИ НА 50%.А ще краще закріпити плату у доларовому еквіваленті і тоді все стане на свої місця і буде видно те реальне підвищення.

  3. 6-8 тысяч грн. сейчас получают кассиры без образования, и многие другие рабочие профессии. Учителя, это особая категория, на ровне с врачами. Ведь именно от них идет закладка фундамента знаний и стремления к высоким и благородным целям у детей. По тому как у нас уважают образование наше правительство, становиться ясно кто нами управляет. Уровень образование, это как бумеранг, который вернется к нам тем уровнем, что мы вложили в наших детей… Я искренне желаю нашему правительству лечиться у наших врачей, учить своих детей в наших школах и ездить на автомобилях разработки наших конструкторов, и пользоваться только теми товарами и продукцией что произведено благодаря им в нашей стране…

  4. Якщо військовим не підвищать пенсії в найближчі два-три місяці ,тоді зарплати вчителям підвищувати не треба ..Зарплата їм не потрібна буде або нікому буде її виплачувати. Зрозумійте це.

  5. НИЧЕГО НЕ ДАСТ ЭТО. ЖИЗНЬ ПОКАЗАЛА. ЧТО СЕЛЬСКОЕ НАСЕЛЕНИЕ И ПРОИЗВОДИТЕЛИ ПРОДУКТОВ ПИТАНИЯ. ФАРММАФИЯ ТОЛЬКО И ЖДУТ ПОВЫШЕНИЯ ЗАРПЛАТЫ ЛЮБОМУ КОНТИНГЕНТУ НАСЕЛЕНИЯ. ЧТОБЫ ВЗДУТЬ ДО НЕБЕС ЦЕНЫ. ДА И ТАРИФЫ. ВСЯ НАДБАВКА БУДЕТ МОМЕНТ АЛЬНО СЪЕДЕНА. НИКОЛАЙ

  6. Простий вчитель після ВУЗу отримує більше ніж доцент (кандидат наук) (який працює в тому самому ВУЗі) і приділив науці десятки років життя і великий об’єм грошей (дисертація, закордонні і внутрішні статті) – КРАЇНА ЧУДЕС.

Back to top button