Україна

ВАСУ може поновити справу проти екс-депутата Артеменка

Адміністрація Президента просить Вищий адмінсуд поновити розгляд справи щодо законності указу глави держави про припинення українського громадянства колишнього нардепа Андрія Артеменка. Про це повідомила в коментарі Укрінформу представник прес-служби ВАСУ Галина Гаєвська, інформує 1News.

«До Вищого адмінсуду 14 вересня надійшло клопотання представника Президента з проханням поновити розгляд справи стосовно законності указу Президента про припинення українського громадянства колишнього нардепа Андрія Артеменка», — зазначила вона.

За словами Гаєвської, ВАСУ вирішить, чи поновлювати провадження у цій справі, на  судовому засіданні 19 вересня, яке розпочнеться о 12:00.

Як повідомлялося, 13 вересня ВАСУ зупинив розгляд справи про законність припинення українського громадянстваАртеменка, оскільки було вирішено звернутися до уповноважених органів Канади з проханням надати інформацію про наявність канадського громадянства у колишнього депутата.

Раніше Державна міграційна служба підтвердила, що Порошенко своїм указом припинив громадянство України Артеменка.

Сам Артеменко підтвердив, що має громадянство Канади. На цій підставі 16 травня парламент достроково позбавив його депутатських повноважень.

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close