Україна

ВАКС зменшив заставу Микитасю на 20 мільйонів гривень

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду частково задовольнила апеляційну скаргу експрезидента "Укрбуду"

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила розмір застави з 100 млн грн до 80,5 млн грн для колишнього президента УДБК “Укрбуд” Максима Микитася.

Про це повідомляє 1NEWS.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційну скаргу захисника на ухвалу слідчого судді ВАКС від 2 жовтня 2020 року, якою підозрюваному продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 30 листопада 2020 року з альтернативою внесення застави у розмірі 100 млн грн.

За результатами судового розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційну скаргу сторони захисту, скасувала ухвалу слідчого судді та постановила нову ухвалу, якою продовжила запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 30 листопада 2020 року та визначила підозрюваному заставу в розмірі 80,5 млн грн.

Зазначається, що рішення набрало законної сили з моменту його проголошення та оскарженню у касаційному порядку не підлягає.

Експрезидента корпорації “Укрбуд” підозрюють у махінаціях із житлом для Нацгвардії. Його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Нагадаємо, суд залишив під арештом майно Микитася.

Джерело: УНН

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close