Україна

ВАКС відмовився продовжити розслідування у справі “плівок ОАСК” і зупинив провадження щодо обрання запобіжного заходу судді Вовку

У січні 2021 року Антикорупційний суд продовжив розслідування справи “плівок Вовка” на два місяці

Вищий антикорупційний суд відмовив у продовженні строків досудового розслідування у справі так званих “плівок ОАСК”, де одним з фігурантів, є голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк.

Про це інформує 1NEWS.

Крім того, Вищий антикорупційний суд зупинив провадження щодо обрання запобіжного заходу голові Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка у справі так званих “плівок ОАСК”, на час його розшуку.

У січні 2021 року Антикорупційний суд продовжив розслідування справи “плівок Вовка” ще на два місяці.

Нагадаємо, 17 липня 2020 року прокурорами САП та детективами НАБУ повідомлено про підозру голові ОАСК Вовку, його заступнику, п’ятьом суддям цього суду, голові Державної судової адміністрації України та ще чотирьом особам.

Слідством встановлено, що вищевказані особи (12 осіб) на чолі з головою ОАСК діяли у межах злочинної організації, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ), Вищою радою правосуддя (ВРП) та створення штучних перешкод у їхній роботі.

За версією слідства, вказана злочинна організація ухвалювала замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних та бізнес кіл.

Зокрема, як зазначається, для цього голова ОАСК використовував схему з подання штучних адміністративних позовів від підставних громадських організацій чи осіб до свого ж суду з подальшим їх розглядом із наперед визначеним результатом.

Джерело: УНН

Back to top button