Україна

Вакарчук закликав Порошенка не зволікати з Антикорупційним судом

Президент Петро Порошенко та народні депутати повинні знайти рішення для створення Антикорупційного суду якомога швидше. Про це у своєму аккаунті в мережі TwitLonger написав співак Святослав Вакарчук, інформує 1News.

Він нагадав, як Порошенко сьогодні сказав, що в України немає 1,5-2 років на створення антикорупційного суду. Понад те, за його словами, мало в яких країнах такі суди існують, і вони не скрізь ефективні. Таким чином, президент зауважив, що у найближчий час буде створено Антикорупційну палату.

За словами Вакарчука, країні дійсно потрібен державний орган, що садитиме корупціонерів за грати. Однак він повинен бути незалежним від виконавчої та законодавчої гілок влади, а також від вже існуючих сьогодні судів.

«Пане Президенте! Панове Народні Депутати! Це ваш обов’язок і це на вашій відповідальності знайти конституційне, та водночас ефективне рішення якомога швидше. Бо вже пройшло 3 роки з часу Революції Гідності, а жоден «серйозний» корупціонер не засуджений до реального терміну ув’язнення. Тому, ви праві — у вас немає двох років. Народ просто більше не буде так довго чекати», — наголосив Вакарчук.

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close