Україна

Вакарчук прогуляв більш ніж третину засідань Верховної Ради

Депутат Верховної Ради України від фракції «Голос» Святослав Вакарчук пропустив 10 з 27 засідань парламенту, пишуть «Українські новини» з посиланням на дані сайту Верховної Ради з 29 серпня по 25 жовтня поточного року.

Видання зазначає, що «прогули» Вакарчука станом на зараз складають 37% від загальної кількості проведених засідань.

Додамо, що 16 жовтня Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає позбавлення виплат для народних депутатів, які без поважних причин пропускатимуть засідання парламенту та комітетів, а також не голосуватимуть за законопроекти. За законопроект №1035-2 проголосували 265 народних депутатів.

«Якщо народний депутат протягом календарного місяця упродовж однієї чергової сесії Верховної Ради без поважних причин не бере особистої участі у більш як 30% голосувань при прийнятті рішень на пленарних засіданнях або у більш як 50% засідань комітету, до складу якого його обрано, такому народному депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць», – говориться у законі.

Розпорядження про припинення виплат видає голова Верховної Ради за рішенням комітету з питань депутатської етики.

Підставою для нарахування нардепу заробітної плати є дані його участі у не менш як 70% голосувань Верховної Ради на кожному пленарному засіданні.

Нагадаємо, раніше, Вакарчук був депутатом парламенту 6-го скликання (2007-2008 роки). За даними сайту Верховної Ради в тому скликанні він прогуляв 78% засідань. Вакарчук пропустив 56 з 71 засідання.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close