Україна

В Запоріжжі відмовились припиняти рух громадського транспорту

У Запоріжжі вирішили не прислухатися до рекомендацій МОЗ і відмовилися припиняти рух громадського транспорту з 6 квітня в межах посиленого карантину через коронавірус. Про це заявив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Справді, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, рекомендується заборонити роботу транспорту, крім трамваїв і тролейбусів. Розумію, що такий вимушений захід, ймовірно, є правильним. Але! Водночас я знаю, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек та взагалі тим, хто не має можливості працювати дистанційно, треба якось діставатися на роботу. Тому, порадившись з юристами, я прийняв наступне рішення – завтра весь громадський транспорт виходить на маршрути. Керуючись постановою Кабінету міністрів України від 2 квітня”, – заявив Буряк.

Він додав, що в транспорт будуть пускати тільки людей у масках або респіраторах.

4 квітня МОЗ заявив, що залізничне й автобусне пасажирське сполучення (за винятком службових автобусів) має бути припинене, а також буде продовжено заборону на роботу метрополітенів. З громадського транспорту зможуть курсувати тільки трамваї і тролейбуси.

Back to top button