Україна

В Україні створять проектний офіс державного-приватного партнерства

Даніїл Пасько

КИЇВ. 30 вересня. УНН. На базі Міністерства інфраструктури створять проектний офіс державно-приватного партнерства за допомогою якого планують залучати міжнародних інвесторів в українську інфраструктуру. Про це під час прес-конференції повідомив член Національної Ради Реформ, виконавчий віце-президент фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) Даніїл Пасько, передає кореспондент УНН.

«Це проектний офіс на платформі EasyBusiness в Міністерстві інфраструктури ціллю якого буде проведення пілотних проектів. Це означає, що вибрано кілька пілотних проектів, а саме це порт «Херсон», порт «Октябрськ» і паромний термінал у порту «Іллічівськ». Ціль — це залучення на прозорій основі, яка вигідна для українського бюджету з позитивним розвитком інфраструктури міжнародних інвесторів у один або у всі ці проекти», — сказав Д.Пасько.

Також він зазначив, що весь проект складається із двох частин.

«Проект складається із двох частин. Перша це зміна українського законодавства. Друга – це реалізувати кілька пілотних проектів, які дозволять показати, що це в Україні можливо (прозоре залучення міжнародних інвестицій – ред..) . А головне створять команду у міністерстві інфраструктури, які будуть їх реалізовувати у майбутньому. Юридична частина уже реалізовується», — розповів Д.Пасько.

Як повідомляв УНН, Україна очікує отримати від СБ 1 млрд дол. на розвиток транспортної інфраструктури. 

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close