Україна

В Уряді стверджують, що виплатили шахтарям всі борги по зарплаті

Міністерство енергетики України виділило додатково майже 340 млн грн для шахтарів державних шахт. Про це на засіданні Уряду в середу, 1 липня, повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє 1News з посиланням на прес-службу Кабміну.

«Це означає, що вперше за значний період у держави немає боргів перед шахтарями державних шахт в поточному режимі», – заявив очільник Уряду, додавши, що «борги погашені перед практично 40 тисячами робітників, які виконують титанічну роботу кожного дня».

«Президент давав доручення вирішити проблему заборгованості по зарплатах, і відповідне завдання нам вдалося виконати і попри коронакризу, і попри кризу в енергетиці. Надалі я попрошу в.о. Міністра енергетики уважно слідкувати за ситуацією та в разі потреби дуже швидко приймати рішення», – підсумував Прем’єр-міністр.

За інформацією Міністерства енергетики, 26 червня Міністерство фінансів, за пропозицією Міненерго, здійснило наближення бюджетних асигнувань за програмою «Реструктуризація вугільної галузі» з листопада – грудня на червень.

339 млн грн спрямовано для погашення заборгованості із заробітної плати перед шахтарями за квітень і травень 2020 року.

За 6 місяців 2020 року вугледобувними підприємствами на виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї спрямовано 3,5 млрд грн.

Нагадаємо, 30 червня під стінами Офісу Президента президента відбувся мітинг шахтарів, які висунули владі низку вимог.

Мітингувальники вимагають погасити працівникам державних шахт заборгованість із зарплати і розрахуватися з державними вугледобувними підприємствами за отримане вугілля. Серед підприємств, перед якими є заборгованість:

ДП “Львіввугілля” – 353 млн грн;

ДП “Первомайськвугілля” – 177 млн грн;

Шахта імені М. С. Сургая – 94 млн грн;

Шахта “Південнодонбаська № 1” – 260 млн грн.

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close