Україна

В уряді розказали – як аграрії наповнюють бюджет

Аграрний сектор на сьогодні формує 18% ВВП країни, забезпечуючи надходження кожної п’ятої гривні до бюджету, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про це під час засідання уряду сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Українська аграрна продукція формує 18% ВВП країни. Кожна п’ята гривня – це аграрний сектор. Треба не забувати про аграріїв”, – сказав Гройсман.

Він відзначив, що розширення ринку мінеральних добрив позитивно вплине на розвиток сектору.

“Я би хотів, щоб у виграші від цього були аграрії та українці, що купують аграрну продукцію”, – додав Прем’єр.

Нагадаємо, рентабельність вітчизняних виробників сільгосппідприємств катастрофічно падає з року в рік.

У 2016 році рентабельність зерновиків і городників впала на 10% в порівнянні з попереднім роком. Набагато гірше йдуть справи у тваринників. Їх рентабельність за рік впала втричі. І якщо у 2015 році їх рентабельність становила 22%, то у 2016-му — всього 7,7%.

Найбільше постраждали виробники м’яса. Їх збитковість зросла з 5% до 17% залежно від виду м’яса. Це говорить про те, що прибуток тваринників не перекриває ті витрати, які вони несуть під час виробництва.

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. У этих подонков “наполнение бюджета” и “энергосбережение” стало навязчивой самоцелью. Никто из них уже и не вспомнит, ради чего и кого всё это делается!!! В нормальных странах всё это – только для и ради народа и людей, населяющих соответствующую страну!!! А у нас только цель ради цели! А к чему это приведёт – непонятно!!!

Back to top button
Close
Close