Україна

В уряді пояснили – що заважає підвищувати соціальні стандарти

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що накопичений зовнішній борг за 2005-2013 роки заважає піднімати соціальні стандарти сьогодні, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Кабміну.

Про це він сказав на засіданні комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

“З 2005 по 2013 роки ми, як держава, наростили зовнішніх боргів порядку 50 мільярдів доларів. Тільки в цьому році ми маємо витратити 130 мільярдів гривень на те, щоб обслуговувати ці борги. За наступних п’ять років маємо виплатити 33 мільярди доларів без обслуговування. Це серйозні ресурси, які лягають тягарем на українську економіку, український бюджет і стримують нас у підвищенні соціальних стандартів”, – сказав Гройсман.

Він наголосив, що зростання пенсій унеможливлене дефіцитом пенсійної системи.

“Ми сьогодні компенсуємо дефіцит пенсійної системи, який створювався роками, порядком 140 мільярдів гривень. Ми зможемо подолати цей дефіцит у наступні 6-7 років”, – додав Гройсман.

Він зауважив, що у наступні 6-7 років треба буде витрачати по 5 мільярдів доларів на погашення дефіциту пенсійного фонду.

Учасники засідання парламентського комітету розглядають звіт про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету міністрів України у 2017 році.

Нагадаємо, глава уряду зазначив, що планує підвищувати пенсії співвітчизникам, як тільки для цього з’явиться можливість.

 

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

2 Comments

  1. Цей уряд не є українським і тому треба гнати його через Бескидський тунель до їхніх ненажерливих хазяїв з Європи або до Ізраїлю.

Close