Україна

В Україну зайшов автобусний лоукост-перевізник: мінімальна ціна квитка від 5 євро

Найбільший автобусний перевізник Європи FlixBus повідомив про повноцінний захід на український ринок, пише LowcostUA.

Представники FlixBus повідомили про свої плани розвитку на українському ринку, з довготерміновою стратегією створення в Україні найсильнішої пропозиції з автобусних перевезень.

Основними запланованими коридорами є маршрути у Польщу, Німеччину, Чехію, Австрію та Угорщину, починатимуться майбутні рейси з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та Львова.

Легкими хабами з’єднання будуть виступати такі міста як Краків, Будапешт, Берлін та Мюнхен. В подальшому компанія планує також відкрити рейси з Вінниці, Чернівців, Тернопіля та Івано-Франківська!

Заявлена мінімальна ціна на квитки з України – €5.

Наприклад, зараз на сайті можна забронювати квиток з Києва до Кракова (Польща) за 165 гривень.

«З нагоди початку роботи на українському ринку FlixBus приводить невеликий розпродаж квитків з ціною від €5 до €15! А забронювати квитки можна до 13 червня на рейси з 11 червня по 30 вересня офіційному сайті FlixBus або в мобільному додатку», – говориться у повідомленні.

Зазначається, що на початковому етапі перевезення здійснюватимуться 20-ма автобусами української компанії-партнера з логотипом FlixBus, але не в зеленій лівреї. «Зауважимо, що вам не варто переживати на рахунок старих чи не зручних автобусів, оскільки у компанії жорсткі вимоги до автобусів – сучасні автобуси з комфортними сидіннями, туалетом, розетками,  Wi-Fi та мультимедіа системою розваг Flix (в деяких країнах). Особлива увага приділяється кваліфікованості водіїв, також не допускаються нічні рейси з одним водієм без напарника», – додається у повідомленні.

Починаючи з 2016 року FlixBus продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт і інші міста, які здійснювались автобусами-партнера Leo Expres.

В липні 2017 року FlixBus офіційно запустив перші маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира. В той час навіть проводились розпродажі квитків на рейси з нашої країни.

Станом на червень 2019 року Київ, Житомир, Рівне та Львів мають щоденне сполучення з Німеччиною (Берлін, Дрезден, Мюнхен, Лейпциг, Штутгарт, Франкфурт, Дюссельдорф, Кельн, Ганновер, Карлсруе, Росток), Угорщиною (Будапешт), Польщею (Краків) та Австрією (Відень). Ці маршрути виконуються автобусним партнером FlixBus – компанією «Євроклуб».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close