Україна

В Україну прийде ще одне “бабине літо”

В Україні з 11 листопада прогнозують потепління, яке буде чергуватися з дощовою і прохолодною погодою. У листопаді на українців чекає ще одне “бабине літо”. Про це повідомляє Укргідрометцентр, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

11 листопада температура повітря в Україні становитиме в середньому +12-15 градусів . Дощі накриють центральні і північні регіони.

12 листопада тепло збережеться, але при цьому, ніде не очікуються опади. У нічний час у західних областях можуть бути заморозки – температура повітря опуститься до +3 градусів.

13 листопада буде найбільш тепла і сонячна погода – третє “бабине літо”, коли тепло буде в більшості регіонів України. У західних областях очікується потепління до +14-18 градусів, як і в південних областях. У центральних регіонах трохи прохолодніше – +14-17 градусів. Найхолодніше буде, традиційно, на півночі і сході країни – до +10-17 градусів.

За період минулого потеплення, 125 тисяч років тому, рівень світового океану підвищився на 10 метрів. Якщо траекторія глобального потеплення не зміниться, то ця ситуація повториться.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close