Україна

В Україну прибув п’ятий гелікоптер Н225 від Airbus Helicopter для МВС

Як зазначається, 24 грудня надсучасний гелікоптер Super Puma Н225 приземлився в столичному аеропорті «Жуляни», інформує 1NEWS з посиланням на департамент комунікації МВС України.

Він прилетів із Франції в Україну в рамках договору між МВС і компанією Airbus та поповнив авіапарк Єдиної авіаційної системи МВС. Після проведення необхідних процедур гвинтокрил передадуть в Національну гвардію України.

Саме ця модель володіє найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження і надійності в категорії 11-тонних двигунових машин. До кінця 2019 року очікується поставка в Україну ще двох гелікоптерів H125 для Державної прикордонної служби України.

Гвинтокрил Н225 здійснив переліт за маршрутом: Маріньян (Франція) – Лінз (Австрія) – Сібул (Румунія) – Брашов (Румунія) – Київ (Жуляни). Пілотування виконували українські пілоти з Національної гвардії спільно з французьким спеціалістом. Під час перельоту гвардійці отримали практичний досвід польотів міжнародними повітряними авіалініями.

Упродовж 2020 року планується поставка в Україну ще 10 гелікоптерів.

Загалом з початку контракту з французькою компанією до України прибуло п’ять вертольотів. Три вже передано на потреби ДСНС, ще два – для Національної гвардії.

Завдання авіаційних підрозділів НГУ:

– охорона з повітря особливо важливих і режимних об’єктів;

– за необхідності, забезпечення режиму надзвичайного (воєнного) стану та інших заходів щодо забезпеченню безпеки держави;

– забезпечення доставки загонів спеціального призначення (оперативних груп) для виконання службово-бойових завдань;

– здійснення евакуації поранених (хворих);

– доставка вантажу у визначені райони;

– участь в ліквідації наслідків надзвичайних та техногенних ситуацій у взаємодії з Державною службою України з надзвичайних ситуацій;

– ефективне сприяння військовим частинам Нацгвардії під час виконання ними завдань щодо захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з іншими правоохоронними органами;

– забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань, терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close