Україна

В Україну прибуває перший локомотив General Electric

Сьогодні ввечері, 10 вересня, в порту Чорноморськ очікують прибуття судна, на якому в Україну буде доставлений перший з 30 локомотивів General Electric, які повинні бути поставлені «Укрзалізниці» в 2018 році, пише ЦТС.

Фото: marinetraffic.com

Як зазначається, локомотив TE33AC перевозиться судном BBC Balboa. За даними сервісу Мarinetraffic, на даний момент воно вже знаходиться в Чорному морі і до кінця дня має прибути в порт Чорноморськ.

«О 21:00 планується вже постановка судна до причалу», – уточнили в диспетчерській ДП «Морський торговельний порт Чорноморськ».

Нагадаємо, що BBC Balboa вийшов з порту Норфолк (США) 9 серпня. З Чорноморська тепловоз доставлять на Крюківський вагонобудівний завод, де буде виконана його остаточна доукомплектация.

23 лютого «Укрзалізниця» та GE Тransportation підписали рамковий договір про 15-річне партнерство з оновлення та модернізації рухомого складу українських залізниць.

Передбачається поставка до 225 локомотивів GE серії Evolution до 2034 року і їх довгострокове технічне обслуговування.

Вартість реалізації проекту оцінюється в 1 млрд доларів. Підрозділом-балансоутримувачем 30 магістральних тепловозів серії ТЕ33АС стало Мелітопольське локомотивне депо.

Раніше 1News повідомляло, що машиністи “Укрзалізниці” пройшли навчання на локомотивах General Electric. 22 серпня з Казахстану повернулися 10 машиністів, які пройшли навчання в “Центрі оцінки та розвитку персоналу залізничного транспорту” в місті Астана.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close