Україна

В Україну йде антициклон Ziggi


В Україну йде антициклон Ziggi

Температура повітря починає надолужувати літні можливості. У вівторок очікується +26…+31 градусів, у Сумській, Харківській та Чернігівській областях +23…+26 градусів.

В Україну 18 червня прийде антициклон Ziggi. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

“Вівторок дасть передихнути від дощів. Тобто, більше в Україні буде сухої погоди, бо антициклон Ziggi постарається”, – зазначила вона.

Разом з тим, за словами Діденко, “хвости” атмосферних фронтів зумовлять періодично дощ та грозу у Сумській, Харківській, Волинській, Рівненській та ввечері 18 червня у Чернігівській, Житомирській та Київській областях.

“Температура повітря починає надолужувати літні можливості. У вівторок очікується +26…+31 градусів, у Сумській, Харківській та Чернігівській областях +23…+26 градусів”, – зазначила синоптик.

У Києві сьогодні переважно без опадів, хіба що ввечері у вівторок можливий дощ з грозою. Температура повітря протягом дня досягне +27 градусів.

Загалом тиждень буде теплим, до спеки, хіба що у четвер, 20 червня, короткочасно похолоднішає на півночі, заході України.

Як повідомлялося, у найближчий тиждень опадів буде небагато і не в усіх областях, а температура повітря сягатиме в окремі дні +30-35°.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button