Україна

В Україну імпортували рекордну кількість бананів

Україна збільшує імпорт бананів уже четвертий рік поспіль -

До України з вересня по грудень сезону 2018-2019 років було ввезено майже 92 тис. тонн бананів; це на 5% більше, ніж за аналогічний період попереднього сезону.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

В цілому з вересня по грудень сезону-2018/19 до України було ввезено майже 92 тис. тонн бананів, а це на 5% більше, ніж за такий же період попереднього сезону.

Зазначається, що Україна збільшує імпорт бананів уже четвертий рік поспіль – з 2015 року, коли поставки цих фруктів на український ринок скоротилися майже вдвоє через стрімку девальвацію гривні, що, в свою чергу, призводило до суттєвого подорожчання імпортної продукції. Але в поточному сезоні зростання споживання бананів в Україні відбувається швидше за інерцією, адже на ринку велика пропозиція місцевого яблука, яке, до того ж, значно дешевше за банан.

Водночас експерти Асоціації підкреслюють, що темпи збільшення імпорту бананів в Україну поступово уповільнюються. Зокрема, в листопаді 2018 року обсяги поставок цих фруктів на український ринок вже поступалися показникам попереднього року, тоді як у грудні Україна імпортувала майже стільки ж бананів, як і за останній місяць 2017 року.

Джерело: Українська плодоовочева асоціація

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close