Україна

В українських морських піхотинців почалися навчання за стандартами НАТО

Особливість цих навчань в тому, що їх проводять за процедурами збройних сил країн-членів НАТО, повідомляє 1NEWS з посиланням на armyinform.com.ua.

Зокрема, відпрацьовується завдання з управління підрозділами бригади морської піхоти в складі тактичного морського десанту на ізольованій місцевості.

Особливості підготовки

Навчання тривають з використанням інтеграційної платформи ЗС України «Дельта», а також сучасних радіостанцій типу Harrisі відеоконференцзв’язку.

“Перед цим бригада пройшла курс вишколу в Національному університеті оборони України імені Черняховського та на базі міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів за участю іноземних інструкторів у  межах навчально-тренувальної місії Operation UNIFIER”, – йдеться у повідомленні.

Основну увагу під час навчань приділяють вдосконаленню практичних навичок військовослужбовців окремої бригади морської піхоти, безпосереднє управління підрозділами в процесі виконання ними бойових завдань.

Слід зауважити, що всі заходи відбуваються з належним дотриманням протиепідеміологічних вимог із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button