Україна

В Україні зупинилося одне з найбільших виробництв курятини

В Україні зупинилося одне з найбільших виробництв курятини – “Гаврилівські курчата”. Про це повідомив генеральний директор компанії-виробника “Агромарс” Іван Зазуля, пише 1NEWS, посилаючись на УНН.

Цитата:

“Ми вже місяць як не працюємо з виробництва курей-бройлерів. Зупинили виробництво. Працює тільки наша племінна ферма – інкубуємо курчат і відвозимо на свою філію “Курганський бройлер” в Харкові. Наші всі ферми стоять, ми зупинені. Не вигідно цим займатися. Немає жодного виробництва”, – говорить Зазуля.

Тим самим він спростовує і причетність “Агромарса” до знятого на відео могильнику птиці.

Однак за інформацією УНН, відео знято на Гаврилівській птахофабриці (Вишгородський район) “Агромарса” зовсім недавно. Причиною занепаду співрозмовники називають відключення опалення і відсутність корму у птиці.

Поки жодна птахофабрика не взяла на себе відповідальність за могильник. УНН очікує офіційних коментарів від компетентних органів.

Нагадаємо, “Агромарс” вже був помічений в організації могильників в 2018 році. Тоді власників Марину і Євгена Сігал заарештували і звинуватили в збитку екології на 235 млн грн. Але в 2019 році Генпрокуратура звинувачення зняла і справу закрила.

Також нагадаємо, в червні минулого року суд ухвалив опечатати і відключити від електроенергії “Курганський бройлер”. Причина: порушення пожежної безпеки.

Останні новини

Back to top button