Україна

В Україні зупинилося одне з найбільших підприємств з виробництва курятини

"Гаврилівські курчата" зупинили виробництво через збитковість

В Україні зупинилося одне з найбільших підприємств з виробництва курятини – “Гаврилівські курчата”.

Про це повідомив генеральний директор компанії-виробника “Агромарс” Іван Зазуля, – інформує 1NEWS.

“Ми вже місяць як не працюємо з виробництва курей-бройлерів. Зупинили виробництво. Працює тільки наша племінна ферма – інкубуємо курчат і відвозимо на свою філію “Курганський бройлер” в Харкові. Наші всі ферми стоять, ми зупинені. Не вигідно цим займатися. Немає жодного виробництва”, – розповів Зазуля.

У червні 2020 року суд ухвалив опечатати і відключити від електроенергії “Курганський бройлер” за порушення пожежної безпеки.

Нагадаємо, 6 червня 2018 року було проведено 14 санкціонованих судом обшуків у приміщеннях підприємства “Агромарс”, контролюючих організацій, за місцем проживання задіяних у злочинній діяльності осіб, а також проведено огляд пташиних могильників і здійснено забори ґрунту та води для проведення експертиз.

ГПУ зауважує, що після виявлення посеред поля кількох сміттєзвалищ з рештками птиці та набуття розголосу серед громадськості фігуранти начебто почали знищувати відходи. Насправді ж викопували рів та засипали рештки піском, після чого розрівнювали землю. Крім того, виявлені факти системного наднормативного викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря та використання водних ресурсів на виробництві без відповідного дозволу.

З метою припинення цієї протиправної діяльності правоохоронці провели заходи із затримання її організаторів. Одним з них виявився власник підприємства з виробництва курятини «Гаврилівські курчата» Євген Сігал.

Останні новини

Back to top button