Україна

В Україні зріс попит на вживані іномарки

З 19 тис. автомобілів, які у жовтні були поставлені на облік, 11,8 тис. – іномарки з пробігом, інформує 1NEWS з посиланням на асоціацію Укравтопром.

Частка старих іномарок на первинному ринку України досягла 62%. Таким чином, порівняно з жовтнем минулого року кількість б/у автомобілів з первинною реєстрацією збільшилася у 2,2 рази.

Лідером на первинному ринку легкових авто залишається Volkswagen з показником 1 967 автомобілів. На другому місці Renault з показником 1539 автомобілів. Третє місце у Skoda – 1122 автомобілів з пробігом. Ford залишився на четвертому місці (814 старих автомобілів). П’ятірку лідерів первинного ринку легкових авто з пробігом замикає Nissan з результатом 672 машини.

Найпопулярнішим автомобілем з пробігом на первинному ринку як за підсумками місяця, так і за період з початку року залишається Renault Megane. У жовтні цю модель вибрали 1048 українців, а за десять місяців – 8476 автомобілів.

За даними Укравтопрому, всього з початку року українські номери отримали 83,9 тис. легкових автомобілів, які були в експлуатації в інших країнах. Це на 90% більше ніж за аналогічний період минулого року, уточнили в асоціації.

Нагадаємо, що у серпні 2018 року українці придбали 10,3 тис. імпортованих машин, що були в експлуатації, що майже вдвічі більше, ніж у серпні минулого року.

За підсумками 2017 року продажі імпортних б/в автомобілів збільшилися у 3,3 рази – до 56 744 одиниць.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close