Україна

В Україні знизилась ціна на цибулю

Українські виробники цибулі змушені знижувати ціну на продукцію. Як повідомляють експерти EastFruit, причиною такої цінової тенденції стало зниження торгової активності на ринку, яке було спровоковано збільшенням поставок імпортної цибулі з Казахстану і Узбекистану. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

В результаті на сьогоднішній день імпортну цибулю в Україні пропонують від 10 грн / кг ($0,37 / кг). При цьому якість імпортної цибулі помітно погіршилася останнім часом.

На тлі ситуації, що склалася, українські виробники цибулі також змушені знижувати ціну. Зокрема, на сьогоднішній день відвантаження даної продукції здійснюються по 11-14 грн / кг ($0,41-0,52 / кг) в залежності від якості, тільки за поточний тиждень ціна на цибулю на українському ринку в середньому знизилася на 8%.

Зниження вартості цибулі пов’язано ще і з тим, що фермери в Україні почали розпродавати свої запаси зі сховищ перед стартом сезону польових робіт. Таким чином, пропозиція цибулі з українських господарств різко збільшилася, але попит на цю продукцію на ринку залишається невисоким.

Проте, варто зазначити, що ціна на цибулю з місцевих господарств в Україні як і раніше утримується на рекордно високому рівні. Для порівняння, в кінці лютого 2018 року цю продукцію українські фермери відвантажували в середньому в 3,5 рази дешевше, ніж зараз. При цьому аналітики ринку відзначають, що перспектив до покращення ситуації в даному сегменті поки не спостерігається.

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Через місяць, коли з теплиць надійде зелена цибулька, жлоби- монополісти в нашій торгівлі, які нагнали ціни на всі овочі до захмарних величин- в нас ціни , коли ми сама бідна країна Європи, більші за ціни розвинутих країн, де доходи населення разів в 20 вищі за доходи українців, скоро погноять ті запаси цибулі і і інших овочів, ьо вони залишаться не реалізовані. І вийде , що ці жаднюги НІ СОБІ , НІ ЛЮДЯЯМ КОРИСТІ НЕ МАТИМУТЬ!

Back to top button
Close
Close