Україна

В Україні зникнуть всі таксофони

Розвиток різних каналів комунікацій призвів до зменшення попиту на колись затребувані послуги таксофонів. Враховуючи все це, «Укртелеком» прийняв рішення про припинення з 01.02.2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв’язку, які надаються з таксофонів, повідомила 1News прес-служба підприємства.

«Укртелеком» зазначає, що у 2017 році щомісяця було близько 900 тисяч хвилин розмов за допомогою таксофонів, а вже у 2019 році – менше 380 тисяч хвилин. Тож зважаючи на доступність сучасних послуг (мобільний зв’язок, комунікатори, менеджери тощо), послуги таксофонії втратили соціальну значимість.

«Сьогодні мережа налічує близько 4,8 тисяч таксофонів, практично усі вони розміщені у містах. У середньому щодня з одного таксофона відбувається лише близько 2,5 хвилин розмов… В той же час обладнання, яке використовується на таксофонній мережі, фізично і морально застаріло, і взагалі не виробляється в Україні і це спричиняє складнощі з експлуатацією. Протягом років послуга таксофонії є збитковою. Крім того, протягом останнього часу до компанії були неодноразові звернення від різних структур та організації щодо розміщення таксофонів на комерційній основі, тобто зі сплатою «Укртелекомом» орендної плати за  їх розміщення», – говориться у повідомленні.

Водночас зазначається, що оператор зосередився на модернізації та розвитку телекомунікаційної інфраструктури, аби надавати клієнтам сучасні послуги, зокрема, оптичного інтернету.

Зараз «Укртелеком» реалізовує проект з розбудови оптики та підключає до неї села, щоб тисячі їх мешканців могли користуватися швидким інтернетом, телебаченням.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close