Україна

В Україні змінять правила виробництва коньяків

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонує змінити правила виробництва коньяків в Україні, передає 1NEWS з посиланням на УНІАН.

Проєкт наказу вносить зміни в правила виробництва коньяків від 2017 року, опублікований на сайті МЕРТ.

Як повідомляє, даним законопроєктом пропонується скасувати обов’язкове використання спиртів українського походження, частка яких має бути не меншою за 20% у 2020 році, 25% – у 2021 році, 30% – у 2022 році та інше, при використанні імпортних спиртів для виробництва коньяку.

«При виробництві ординарних коньяків України допускається використання витриманих не менше трьох років спиртів коньячних неукраїнського походження», – йдеться в документі.

Зокрема, пропонується дозволити відвантаження коньяків на інші підприємства для їх подальшого розливу в споживчу тару виключно для експорту, для реалізації на території України це буде заборонено.

Також у проекті закону пропонується дозволити перегонку коньячних виноматеріалів у термін, який визначає керівник підприємства, тоді як зараз це необхідно робити в термін до 1 квітня наступного після врожаю року (максимум – до 1 липня).

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close