Україна

В Україні збираються запровадити ліцензування для лікарів

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила про плани міністерства запровадити ліцензування для лікарів, інформує 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

За словами Супрун, ліцензування має забезпечити захист для лікарів. “Стратегія уже є у Кабміні. Чекаємо лише на те, щоб Міністерство фінансів її підписало. Закон ми подаємо в наступний Кабмін, щоб закон про професійне ліцензування лікарів був. Цей закон має забезпечити для лікарів захист від головних лікарів, від того, що їх можна вигнати або не надавати роботу”, – підкреслила в.о. глави МОЗ.

Вона поінформувала, що представники міністерства їздили по регіонах і спілкувалися з медиками, аби врахувати думку лікарів щодо запровадження ліцензування. Урядовець підкреслила, що ліцензування покликане захистити й пацієнтів, які зможуть анонімно подавати скарги до ліцензійної ради. “Пацієнти, коли є нарікання на лікарів, зможуть подавати скарги до ліцензійної ради.

Вони будуть розглядатися анонімно, і тоді медика можуть або штрафувати, або вимагати додаткове навчання, або навіть відібрати ліцензію, і лікар не буде надалі займатися медициною”, – пояснила Супрун.

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close