Україна

В Україні збираються відновити випуск автомобілів Lada

Тестову партію випустили на запорізькому заводі корпорації Укравто. Російські авто можуть повернутись на український ринок як бренд Groupe Renault, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про це повідомив речник Корпорації Укравто Дмитро Скляренко.

“На даний момент на заводі (ЗАЗ – ред.) йде процес аудиту автомобільного виробництва потенційними партнерами, одними з яких є Groupe Renault, що передбачає випуск тестових партій автомобілів. Важливо розуміти, що, з січня 2017 Lada є брендом Groupe Renault, французького виробника, представленого в 135 країнах”, – зазначив Скляренко.

За його словами, наразі говорити про обсяги виробництва зарано. Більше того, розкрити деталі співпраці з Renault можна буде лише після завершення всіх необхідних процедур підготовки та висновків аудиту.

Виробництво легкових автомобілів у Запоріжжі було заморожено з 2018 року. За словами речника Корпорації Укравто (до складу якої входить ЗАЗ), запорізький завод спільно з материнською компанією шукає партнера для відновлення автомобільного виробництва.

“Вже багато років йдуть переговори з різними виробниками. В існуючій нестабільній ситуації прийти до якихось фінальних домовленостей поки не вдалося”, – прокоментував Скляренко.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close