Україна

В Україні збільшились декретні виплати

Зазначається, що середньоденний розмір допомоги склав 280 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів

За підcумками 3 кварталів 2020 року середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України зріс на 14,5% порівняно з тим же періодом минулого року.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що середньоденний розмір допомоги склав 280 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

“Упродовж трьох кварталів Фонд виплатив допомог по вагітності та пологах на загальну суму 3,9 млрд гривень. Зазначимо, що у січні-вересні ФССУ фінансував заяви-розрахунки на виплату зазначених допомог, які були подані роботодавцями з грудня 2019 року по вересень 2020 року. Виплата допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах здійснюється Фондом у оперативному режимі упродовж одного робочого дня. Для отримання допомоги по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, отриманий листок непрацездатності необхідно передати роботодавцю не пізніше 12 календарних місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. У разі роботи за сумісництвом надається копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи. Фонд перераховує допомогу на підставі отриманої від роботодавця заяви-розрахунку”, – пояснили у Фонді.

Джерело: прес-служба Фонду соціального страхування

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close