Україна

В Україні збільшили відпустку вихователям дитячих садків

Вихователям закладів дошкільної освіти за період роботи з 2019 по 2020 роки надають щорічну основну відпустку на 56 календарних днів

Із 1 січня 2020 року тривалість щорічної основної відпустки вихователів закладів дошкільної освіти, незалежно від груп дітей, з якими вони працюють, зокрема й загального розвитку, становить 56 календарних днів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Тож у 2020 році вихователям закладів дошкільної освіти за період роботи з 2019 по 2020 роки надають щорічну основну відпустку на 56 календарних днів без дотримання пропорційності відпрацьованому робочому часу.

Зазначеним працівникам, які за такий же період роботи отримали відпустку повної тривалості у 2019 році, додаткові дні відпустки у 2020 році не надають.

Також Постановою № 694 збільшено до 42 календарних днів тривалість щорічної основної відпустки вихователям закладів вищої та післядипломної освіти, зокрема тим, хто працює в гуртожитках, та до 56 календарних днів – вихователям інтернатів при школах, інструкторам з фізкультури, керівникам гуртків студій, секцій, інших форм гурткової роботи, асистентам вихователів закладів загальної середньої освіти.

Джерело: сайт Профспілки освіти та науки України.

Back to top button