Україна

В Україні збільшилась кількість фрілансерів

За перший тиждень карантину, з 16 до 22 березня, на сервісі Freelancehunt було відзначено різке зростання зареєстрованих користувачів, приріст нових користувачів, у порівнянні з аналогічним періодом у лютому, склав 43,8%. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“Якщо місяць тому на біржі фрилансу щодня реєструвалося в середньому від 550 до 800 осіб, то за останні кілька днів цей показник зріс до 900-1200 реєстрацій. Кожен третій користувач зазначив, що зареєструвався “у зв’язку із ситуацією в країні”,- повідомляє портал.

За даними фриланс-сервісу Freelancehunt, за 2019 рік кількість опублікованих замовлень зросла на 22%, а сукупний бюджет проєктів — на 35%.

Найпопулярнішими напрямками як серед клієнтів, так і серед фрілансерів, залишаються програмування і дизайн.

Нагадаємо:

Кількість безробітних в Україні на даний момент фактично збільшилась на 0,5-0,7 млн. людей до 2,0-2,2 млн. людей

Як повідомляє опитування дослідницької компанії Градус, за умов жорсткого карантину, у 57% українців закінчаться гроші на життя через чотири тижні або менше, 6,9% мають збережень на кілька днів, 6,3% – на півроку або більше.

Представники польського будівельного сектора закликають уряд розширити пакет стимулюючих заходів на тлі побоювань втратити українських робітників через закриття європейських кордонів у зв’язку із коронавірусом.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close