Україна

В Україні збільшується кількість осиротілих дітей

В Україні щороку в середньому сиротіє близько 10 тисяч дітей. 2021 рік винятком не став – за перші вісім місяців число сиріт в країні зросло, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Міністерства соціальної політики.

«_Це не просто цифри – за кожною з них стоїть доля дитини. У середньому за рік в Україні сиротіє 10 тисяч дітей. Тобто щороку кількість дітей-сиріт зростає, але більшість з них вдається влаштувати в будинки сімейної форми виховання, а не в інтернатні установи. Адже життя в інтернатах негативно впливає на розвиток дитини» – зазначили в Міністерстві.

В цілому, близько 93% осиротілих і позбавлених батьківського піклування дітей зараз влаштовані в прийомні сім’ї, дитбудинку сімейного типу, або передані під опіку та піклування.

«В Україні зараз зареєстровано майже 69 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них понад 63,5 тисячі дітей ростуть у сімейних формах виховання, близько 4 тисяч – проживають в інтернатах, а ще більше тисячі – навчаються у професійно-технічних навчальних закладах» – сказано в повідомленні.

 

 

 

 

 

 

Back to top button