Україна

В Україні збільшать розмір аліментів

Міністерство юстиції України повідомляє про збільшення розміру виплат аліментів, що пов’язане зі збільшенням прожиткового мінімуму. Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

«Звертаємо увагу, що з 1 січня 2020 року у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму збільшено розмір аліментів. Для дітей віком до 6 років прожитковий мінімум становить 1779 грн, а для дітей віком від 6 до 18 років — 2218 грн», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, мінімальний гарантований розмір аліментів становитиме:

для дітей віком до 6 років – 889,5 грн;для дітей віком від 6 до 18 років — 1109 грн.

«Ці показники слід враховувати, якщо із зарплати працівників потрібно утримувати аліменти не у твердій грошовій сумі, а в прив’язці до прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Як і раніше, максимальний розмір аліментів становить 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку», – зазначили у відомстві.
Як повідомлялось, Міністерство юстиції стягнуло 7 млрд грн боргів з аліментів і зарплаті у 2019 році. Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська. За його словами, аліменти стягуються добре, оскільки був введений нормальний механізм їх сплати. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/v-ukrajini-zbilshivsya-rozmir-alimentiv-650728.html

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close