Україна

В Україні запровадять електронну систему управління запасами лікарських засобів

В Україні планується запровадити електронну систему управління запасами лікарських засобів та медичних виробів eStock. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“ПРООН в Україні у партнерстві з МОЗ оголошує тендер на розробку програмного забезпечення для електронної системи управління запасами лікарських засобів та медичних виробів – eStock”, – ідеться у повідомленні.

Як зазначається, ця платформа дасть змогу налагодити процес моніторингу залишків препаратів у лікарнях та зробить інформацію про ліки доступною для пацієнтів. Зокрема, система передбачає можливість інтеграції та обміну даними з «eHealth», «ProZorro» та тощо.

Крім того, запровадження eStock значно спростить роботу медиків, оскільки вони зможуть легше контролювати надходження, витрати, списання, інвентаризацію, перерозподіл медичних засобів, а пацієнти – швидше і без затримок отримувати необхідні медикаменти і лікування.

За словами заступника міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ольги Стефанишиної, МОЗ раз на місяць отримує інформацію про залишки ліків і вакцин у регіонах.

“Ця інформація не завжди коректна. Вона потрібна нам у реальному часі та в зручному форматі, коли в один клік ми зможемо побачити залишки ліків в кожній лікарні. Так ми зможемо не лише забезпечити безперебійну доступність лікарських засобів для пацієнтів, а й звести до мінімуму брак і надлишок ліків”, – зазначила Стефанишина.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close