Україна

В Україні заборонили продаж популярного анальгетика

Препарат не відповідає вимогам контролю якості, інформує 1NEWS з посиланням на hyser.com.ua.

У понеділок, 12 серпня голова Держлікслужби Роман Ісаєнко підписав рішення, яке забороняє знеболюючий препарат. Так під заборону Держлікслужби потрапила одна серія протизапальний засіб “Алгезікам”.

Йдеться про таблетках по 15 мг № 20 (10х2) у блістерах, серії 193204. Виробником препарату є КО “магістра з енд з” Т. О. В., Румунія.

Відомо, що заборона встановили через нестачу серії – показник “Середня маса” не відповідає вимогам методів контролю якості.

Препарат “Алгезікам” – це нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП) класу енолієвої кислоти, має протизапальну, знеболювальну та антипіретична дію.

Його призначають для короткочасного симптоматичного лікування загострення остеоартрозу (дистрофічних захворювань суглобів). Ліки призначають також для тривалого симптоматичного лікування ревматоїдного артриту (ураження суглобів) і анкілозивного спондилита (хвороба Бехтєрєва).

Основним активним компонентом є мелоксикам.

Мелоксикам – нестероїдний протизапальний лікарський засіб. Відноситься до групи оксикамов, схожий за своїми якісними показниками до піроксикаму. Має протизапальний, аналгезуючий, антипіретичний і жарознижуючий ефект.

Найчастіше застосовується як знеболююче при дисменореї, гострих нападах суглобових і операційних болів, що супроводжуються запальними процесами.

Особливо ефективний при гострому нападі ревматоїдного артриту і анкилозирующего спондилита, коли пероральні форми застосувати неможливо.

Аналогами даного препарату є: Ревмоксикам, Ревмастоп, Ревмарт, Мовіксікам, Актамелокс, Ароксікам тощо.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close