Україна

В Україні з’явиться Пенсійне казначейство

В Україні з’явиться Пенсійне казначейство для полегшення роботи накопичувальної пенсійної системи. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Вести рахунки учасників обов’язкової накопичувальної системи буде Центральний адміністратор. А керувати справами Пенсійного казначейства повинна Рада Пенсійного казначейства у складі 5 осіб, які будуть обиратися на конкурсній основі.

Законопроектом передбачено, що Пенсійне казначейство буде існувати на відрахування з пенсійних коштів – не більше 0,1% від вартості накопичених активів.

Всі перераховані українцями гроші Пенсійне казначейство повинно буде передавати на заощадження в банки-зберігачі. Щоб гроші не знецінилися, їх змусять працювати і обростати відсотками.

Розпоряджатися зібраними грішми в період їх зберігання будуть компанії з управління активами та недержавні пенсійні фонди. Працівникові хочуть дозволити самому вибирати, кому довірити свої кошти . А також вибирати, як саме повинні використовуватися його гроші.

Форма майбутніх виплат може бути теж різна: одноразові, прискорені, програмні, довічні.

Функція Пенсійного казначейства – допомогти людині з вибором управителів і пенсійного портфеля.

З 1 квітня пенсійний вік для жінок в Україні становитиме 59 років і 6 місяців. З 1 квітня наступного року – 60 років.

Пенсійний вік для жінок на сьогодні визначається залежно від дати народження. Цього року жінки, які народилися у період з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року, можуть вийти на пенсію після досягнення віку 59 років 6 місяців.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close