Україна

В Україні з’явиться нова нагорода для поранених військовослужбовців (фото)

Зазначається, що кількість поранень та їх ступені важкості визначатимуться гілочками, які кріпляться на стрічці медалі та планці

Незабаром в Україні зявиться медаль на відзначення українських військовослужбовців, які отримали поранення під час бойових дій.

Про це повідомляє Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, – інформує 1NEWS.

“Першою відзнакою, яка розпочинає свій шлях до затвердження Міністром оборони і перерізає стрічку старту реформування системи нагород буде медаль “За поранення”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кількість поранень та їх ступені важкості визначатимуться гілочками, які кріпляться на стрічці медалі та планці. Легкі поранення позначають білою або срібною гілкою. Тяжкі — золотою або жовтою.

Визначено, що медальна стрічка може містити максимум 3 гілочки різного кольору, а на планці для повсякденної форми одягу — лише одна за найтяжче поранення

“Затверджує нагородження особисто Міністр оборони або посадова особа, призначена Міністром. Це може бути і начальник військового комісаріату для врученні на місці. Зазначимо, що всі медалі номерні для чіткого контролю, виключення підробок і незаконного використання”, – пояснили у відомстві.

Джерело: Міноборони

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close