Україна

В Україні з’явиться е-квиток на всі види транспорту

В Міністерстві інфраструктури України спільно з ДП “Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки” працюють над запуском єдиного електронного квитка на всі види транспорту по всій Україні, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Міністерства інфраструктури.

“Міністерство інфраструктури та ДП “Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки” працюють над запуском SmartTicet – єдиного електронного квитка, який дозволить пасажирам користуватися всіма видами транспорту (залізничний, міський, авіа) всіх перевізників на території України”, – йдеться у повідомленні.

За словами міністра інфраструктури України Владислава Криклія, у відомстві мають намір максимально підготувати інфраструктуру до повноцінного функціонування після завершення карантину і для цього використати всі можливості безготівкової оплати.

Зокрема, в ДП “Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки” працюють над розширеннями послуг, доступних на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua, які також можна буде сплатити з використанням PayGovUa – сервісу, яким наразі перевізники оплачують послуги з бронювання дозволів.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close