Україна

В Україні з’явиться держагентство у справах туризму

Уряд планує створити державне агентство, яке опікуватиметься розвитком туризму. Про це написав голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв у Facebook, передає 1NEWS.

“Уряд планує створити центральний орган виконавчої влади, який буде опікуватися індустрією гостинності та промоцією туристичної України в світі. Форма такого органу – державна агенція”, – повідомив Лієв.

Він також акцентував увагу, що у проєкті Держбюджету-2020 передбачено 240 млн грн на фінансування вітчизняної туристичної галузі.

“Вперше в історії України в проєкті держбюджету на розвиток туризму заплановано 240 млн гривень на 2020 рік. Це просто приголомшлива цифра. Вона в 10 разів більша минулорічної”, – написав голова Асоціації індустрії гостинності.

Ці кошти будуть спрямовані на розвиток внутрішнього туризму, створення туристичної інфраструктури, промоцію українських туристичних продуктів у світі та на підвищення рівня туристичного сервісу в Україні. За словами Лієва, така державна підтримка туристичної галузі може змінити вітчизняну індустрію гостинності вже до кінця 2020 року.

«Це точно дасть позитивний результат: збільшення в декілька разів частку туризму ВВП, збільшення прибутковості підприємств галузі, збільшення внутрішнього та в’їзного туристичного потоку і багато іншого”, – наголосив він.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close