Україна

В Україні з’явилася інтерактивна карта ремонтів доріг

Укравтодор презентував інтерактивну карту, де в режимі реального часу буде представлена інформація про ремонт доріг, підрядників, дорожню інфраструктуру, ДТП, метеорологічну обстановку, інформує 1NEWS з посиланням на ЦТС.

“Наприклад, зеленим кольором на карті відображені ремонти, які вже виконані, червоним – ті, які виконуються зараз, блакитним – ті, які плануються”, – розповів директор ДП “Укрдорзвязок” Вадим Горюшко.

Інтерактивна мапа Укравтодору доступна за посиланням map.ukravtodor.gov.ua і має мобільну версію.

Карта буде відображати в тому числі такі параметри, як місцезнаходження дорожньої техніки (яка для цього буде вся обладнана GPS-маяками), її пробіг і витрати палива.

Також карта буде корисна в разі надзвичайних ситуацій і тимчасових обмежень руху – на ній можна буде побачити аварійно-небезпечні ділянки, знайти найближчі пункти обігріву та парковки для вантажних автомобілів.

У свою чергу, за інформацією радника прем’єр-міністра України Юрія Голика, карта дозволить побачити, скільки доріг і в яких обсягах буде ремонтуватися.

“Кожна ділянка дороги, яка буде ремонтуватися або будуватися (не ямковий ремонт), нанесена за точними координатами”, – повідомив він.

За допомогою Інтерактивної карти “Укравтодору” користувачі також зможуть залишати звернення про дорожню ситуацію і виявлені проблеми на дорогах. Наразі це можна зробити через спеціальну форму звернення, зайшовши на карту через сайт “Укравтодору”.

Як поінформували в “Укравтодорі”, над розробкою карти IT-фахівці відомства працювали останні пів року.

Спеціальний мобільний додаток для користування карткою розроблятися не буде. Для того, щоб спростити доступ користувачів до неї, ведеться робота з інтеграції карти в уже існуючі програми – такі як “Дія”, Waze, а також Uber і Bolt.

Залишити скаргу на стан доріг (ями, сміття на узбіччі і т. д.) через Waze можна буде вже протягом декількох тижнів. Також це додаток, використовуючи дані “Укравтодору”, буде пропонувати водіям альтернативні маршрути в разі ремонтних робіт або аварій.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close