Україна

В Україні з’являться нові залізничні маршрути

У 2020 році Міністерство інфраструктури планує оновити рухомий склад Укрзалізниці, електрифікувати 110 кілометрів колії для пришвидшення руху потягів, після чого запустити нові маршрути, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу Кабміну.

Про це заявив міністр інраструктури Владислав Криклій.

Він розповів, що у планах міністерства на 2020 рік – придбання Укрзалізницею 2000 вантажних і 26 пасажирських вагонів, укладення договорів на 40 тепловозів та 200 електровозів, електрифікація 110 км колії для пришвидшення руху потягів, локалізація виробництва тяги в Україні, що дозволить створювати нові робочі місця.

Після оновлення рухомого складу планується відкриття нових маршрутів. Зокрема, у межах України: Ужгород – Херсон через Миколаїв, Кривий Ріг , Запоріжжя – Івано-Франківськ через Дніпро, Запоріжжя – Чернівці, Київ – Ковель, Київ – Запоріжжя через Кривий Ріг, Лисичанськ – Одеса, Київ-Миколаїв – Херсон.

У міжнародному сполученні, зокрема з країнами ЄС та Республікою Білорусь, плануються: маршрути до Польщі, приєднання до потягу 4 столиць – 5 столиці (Таллінн), Львів – Мінськ через Ковель і Брест, Гомель – Київ.

У міністерстві також обіцяють покращити рівень сервісу та комфорту для пасажирів. Зокрема, запланована заміна освітлення у вагонах, оновлення постільної білизни, вдосконалення системи прибирання у потягах.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close