Україна

В Україні з’явиться ще одна бригада морської піхоти

До кінця жовтня 2018 року планується сформувати ще одну бригаду морської піхоти, командир бригади та його заступники уже визначені. Про це повідомив командувач морської піхоти генерал-майор Юрій Содоль, передає 1NEWS з посиланням на Українську правду.

За його словами, командир бригади та його заступники уже визначені, зараз вони перебувають в пункті постійної дислокації формування.

Йдеться про село Дачне Біляївського району Одеської області (приблизно за 30 кілометрів від обласного центру).

Содоль розповів, що спеціально для морських піхотинців у Дачномк створюють військове містечко сучасного зразка – із гуртожитком для офіцерського складу, гуртожитками покращеного типу для військовослужбовців-контрактників, спортивно-оздоровчим комплексом, медичною частиною.

За планом реформування Військово-морських сил України, поділ ВМС на морське командування і командування морської піхоти зробили на початку 2018 року для оптимізації управління окремими напрямами.

Командувач морської піхоти генерал-майор Юрій Содоль перебуває у прямому підпорядкуванні командувача ВМС ЗС України Ігоря Воронченка.

Морська піхота є універсальним родом військ, який може діяти на воді, суші, у повітрі (як самостійно, так і у взаємодії з іншими підрозділами).

Раніше у Генштабі заявили, що ВМС збільшать присутність в акваторії Азовського моря.

В кінці липня військові ООС тренувалися вражати морські цілі, щоб відбивати можливі атаки ворожого десанту на узбережжі Азовського моря.

За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, Російська Федерація готується розпочати військово-економічну блокаду Азовського моря і розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії.

Останні новини

Back to top button